+38 (050) 373-31-04

м. Івано-Франківськ,
с. Угринів, вул. Галицька 24-А

previous arrow
next arrow
Slider

Відновлення геометрії кузова

Геометрія кузова визначає не тільки зовнішній вигляд автомобіля, але і багато важливих ходових показників транспортного засобу. На жаль, ідеально правильна геометрія кузова можлива лише для нового автомобіля, а в процесі експлуатації або після дорожньо – транспортних пригод (навіть незначних), пропорції неминуче порушуються.
Етапи відновлення геометрії кузова:
Діагностика. На даному етапі наші фахівці проводять тестування геометрії кузова за допомогою спеціальної вимірювальної системи. Професійне обладнання дозволяє визначити найдрібніші відхилення в геометрії кузова в порівнянні з заводськими стандартами виробництва певної моделі авто. На базі точних даних діагностики геометрії кузова плануються роботи з відновлення правильних форм автомобіля. Фахівцями автосервісу «АВТО – ЛЕГ» в роботі використовується виключно сучасне обладнання для вимірювань та діагностики. Ми оперуємо тільки точними і перевіреними даними в повному обсязі.
Відновлення. Наступний етап роботи – безпосередньо виправлення геометрії кузова. Відновлення проводиться за допомогою сучасного спеціалізованого обладнання – стапеля провідного бренду UNI CAR (Німеччина) . Стапель дозволяє виправляти пошкодження будь-якого ступеня складності і відновлювати початкові форми автомобіля. Під час проведення відновлювальних робіт, кузов автомобіля закріплюється на спеціальній платформі, після чого проводиться захоплення та обробка пошкодженої ділянки. Результатом даної процедури є гарантоване відновлення стандартної геометричної форми кузова. Повторна діагностика. Після проведення основного етапу робіт проводиться повторна діагностика для перевірки результатів відновлення геометрії кузова. Будь-які неточності або недоробки, допущені в процесі основного етапу роботи, будуть знайдені і виправлені додатково. Таким чином, підсумкова якість відновлювальних робіт бездоганна